Phonics programı çevrimiçi

Çocuk-ders planı kiz Phonics öğrenme okuma programı. Bu sayfa bir düzen phonics programımızın yapısı olduğunu. Bu kademeli okumak öğrenmek için çocuğunuza öğretmek konusunda genel bir kılavuzdur. Ancak dikkatli her çocuk farklı olması, size her zaman programa çocuğunuzun benzersiz gereksinimlerine göre uyarlayabilirsiniz. Sen-ecek bulmak için bağlantılarPhonics çalışma, Phonics Videolar, Phonics OyunlarOnline &Dinleme materyalleri, hangi tüm tasarlanmış çocuğunuz okumak öğrenmek yardımcı olacak. Okul öğretmenleri ve ev-okul Ebeveynler için uygundur. Sadece ilave kaynaklar arıyorsanız, yukarıdaki arama aracında hızla yolunuzu bulmanıza yardımcı olması için kullanın.

preschool phonics

Okulöncesi okuma-3-4 yaş

Okumayı öğrenme burada başlar. Gelen düşük olarak 3 yıl, çocuğunuzun onu okumak için hazırlayacak aşağıdaki becerileri oluşturmak gerekiyor.Yazdırma bilinciveFonemik bilinciBu düzeyde işaretlerinden vardır. Biz aşağıdaki kaynak türlerini sağlar:

kindergarten phonics

1-4-6 Yaş arası okuma Anaokulu

TheAnaokulu seviye 1Okuma programı arasında çocuklar için uygun olup4 yaşHedef 6. Çocuk kısa ünlüler öğreneceksiniza & e, başlangıç ve bitiş ünsüz sesler. Öğreneceksiniznasıl okunurkelimeler, cümleler ve 2 kısa öyküler.

kindergarten phonics

2-4-6 Yaş arası okuma Anaokulu

TheAnaokulu seviye 2Okuma programı arasında çocuklar için uygun olup4 yaşHedef 6. Çocuk kısa ünlüler öğreneceksinizi, o& u, biten ve başlayan ünsüz & digrafların. Öğreneceksiniznasıl okunurkelimeler, cümleler ve 2 kısa öyküler.

first grade phonics

1st grade 1-6-7 yaş arası okuma

1StBaşlangıç ve bitiş ünsüz sınıf seviyesi kısa Ünlüler, gözden Program özelliklerini okuma 1. Çocuğunuzun kelime öğreneceksinizS karışımlar, ünsüzdigraflarınch, sh, inci, wh ve ph. Onlar da yumuşak c ve g sesler öğreneceksiniz.

1st grade phonics

1st grade 2-6-7 yaş arası okuma

1StDüzey 2 Phonics Program özellikleri uzun sınıfa & iilesessiz e. Öğrenmek nasılsessiz ekelimelerin ses değişir. Bu seviye de sesli digrafların içerirAI& ay, sesli digraflarınEE & EAve sony sürecee.

second grade phonics

2nd grade 1-7-8 yaş arası okuma

2NDDüzey 1 Phonics Program özellikleri uzun sınıfo & uilesessiz e. Bu seviye de sesli digrafların gibi içerirOA& ow, UI & UEve sony sürecei. Gibi özel Ünlüleraw & EWolması da olabilir öğrendim.

Şimdi Kaydolun Bu Site tam zenginlik kilidini açmak için.

I istemek basılı kopyalarını bu Program yerine

Bunun yerine kitap ve CD bu Web sitesinin içeriği almak seçebilirsiniz. Bu durumda, kursumuz deposundan setleri satın alabilirsiniz. Kümesi üzerinde eğitim yazılımı satın almak için tıklayın. Basılı kopyaları içeriği çevrimiçi materyallerin, ancak güncelleştirmeler olmadan aynı olduğunu unutmayın. Online erişim ve kitaplar istiyorsanız, iskontoları için bize.

Pre-k & Anaokulu kitap

Phonics set 1

Ürünlerimiz basılı kopyalarını misiniz? Sorun değil. Sipariş edebilirsiniz bizimPhonics etkinlik kitaplarıve daha pek çok bizim mağazadan-Preschool & Anaokulu. Her CD ve kart setleri ve tahta oyunu geliyor.

1st & 2nd grade kitaplar

phonics set 2

Ürünlerimiz basılı kopyalarını misiniz? Sorun değil. Sipariş edebilirsiniz bizimPhonics etkinlik kitaplarıve daha pek çok mağazadan bizim-1st Grade & 2nd Grade. Her CD ve kart setleri ve tahta oyunu geliyor.

Tahta oyunları & kart setleri

phonics board games

Öğretim seti, masa oyunları ve fonemik kartları ile tamamlandı. sesletim kartları, Fonem kartları, tüm-ebilmek var olmak kullanılmış ile tahta oyunu eğlenceli alfabesi kartları var phonics öğrenme.