Program phonics w trybie Online

Nauki Kiz Phonics do odczytu programu dla dzieci – Plan kursu. Ta strona jest układ konstrukcji naszego programu phonics. Jest to ogólne wskazówki na temat nauczyć stopniowo dziecku nauczyć się do odczytu. Jednakże w trosce o fakt, że każde dziecko jest inny, można zawsze dostosować program zgodnie z potrzebami unikatowe dla dziecka. Znajdziecie linki doPhonics arkuszy, Phonics wideo, Gry phonicsOnline &Nasłuchiwanie materiałów, którego wszystkie zostały zaprojektowane aby pomóc dziecku nauczyć się przeczytać. Jest ona odpowiednia dla nauczycieli szkół i Szkoła główna rodziców. Następnie Jeśli po prostu szukasz dodatkowych środków, za pomocą narzędzia wyszukiwania powyżej pomagają szybko odnaleźć drogę wokół.

preschool phonics

Odczyt przedszkolnym – wieku 3-4

Nauki do odczytu starts here. Z jak najniższym poziomie w 3 lata, Twoje dziecko musi zyskać następujące umiejętności, które przygotowuje go do czytania.Drukowanie świadomościiFonemowych świadomościsą trzonem tego poziomu. Oferujemy następujące typy zasobów:

kindergarten phonics

Przedszkole czytania 1 – wieku 4-6

ThePrzedszkole poziom 1Program czytania, nadaje się dla dzieci międzywieku 4do 6. Dzieci nauczyć krótkich samogłoskacha & e, zaczynającego się i kończącego Spółgłoska dźwięki. Nauczyćjak odczytywaćsłowa, zdań i 2 opowiadań.

kindergarten phonics

Przedszkole czytania 2 – wieku 4-6

ThePrzedszkole poziom 2Program czytania, nadaje się dla dzieci międzywieku 4do 6. Dzieci nauczyć krótkich samogłoskachi, o& u, kończącym się i rozpoczynający spółgłosek & digraphs. Nauczyćjak odczytywaćsłowa, zdań i 2 opowiadań.

first grade phonics

1. stopień czytania 1 – wieku 6-7

1StKlasa poziom 1 Reading Funkcje programu przeglądu wszystkich krótkich samogłoskach, zaczynającego się i kończącego spółgłoski. Dzieci nauczyć wyrazy zMieszanka S, Spółgłoskadigraphsch, sh, CZ, wh i ph. Również nauczą się miękkich dźwięki c i G.

1st grade phonics

1. stopień czytania 2 – wieku 6-7

1StKlasa funkcje poziomu 2 Phonics programu długiea & ize cichy. Nauczyć dzieci jake cichyZmienia dźwięki wyrazy. Ten poziom obejmuje również samogłoski digraphsAI& Ay, samogłoski digraphsEE & EAi wersja ostatecznay jak długoe.

second grade phonics

liście dębu czytania 1 – wieku 7-8

2NDKlasa funkcje poziomu 1 Phonics programu długieo & uze cichy. Ten poziom obejmuje również samogłoski digraphs jakOA& każ, interfejs użytkownika & UEi wersja ostatecznay jak długoi. Jak samogłoski specjalneAW & elębędzie się również się nauczyć.

Zarejestruj się Aby odblokować pełnego bogactwo tej witryny.

I Want kopii ze niniejszego programu zamiast

Możesz wybrać zamiast kupować treści niniejszej witryny internetowej jako książek i CD. W takim przypadku można kupić zestawy Nasz kurs z magazynu. Kliknij zestaw do zakupu wszystkich kursów. Należy pamiętać, że zawartość kopii są takie same, jak materiały online, ale bez aktualizacji. Jeśli chciałbyś, Internetu i książek, kontakt rabatów.

Pre-K & przedszkole książek

Phonics set 1

Ma kopie papierowe naszych produktów? Nie ma sprawy. Mogą zamówić naszephonics działalności książeki więcej od naszego sklepu – dla przedszkoli & przed wiekiem szkolnym. Każdy zestaw pochodzi z dysków CD i odtwarzanie karty zestawów i gra planszowa.

1st i 2nd książek klasy

phonics set 2

Ma kopie papierowe naszych produktów? Nie ma sprawy. Mogą zamówić naszephonics działalności książeki więcej od naszego sklepu – dla klasy 1 i 2 klasy. Każdy zestaw pochodzi z dysków CD i odtwarzanie karty zestawów i gra planszowa.

Zestawy gier planszowych & Playing Card

phonics board games

Zestaw nauczanie jest z gier planszowych i fonemowych kart. Mamy Grafem kart, Fonem kart, karty alfabetu, które mogą być użyte z gry dla zabawy phonics nauki.